שבירת כוס - גבריאלה ואריה - 5.91

סיפור האהבה של גבריאלה ואריה מתחיל לא פחות ולא יותר – מאשר בחתונה. צירוף מקרים מיוחד, הביא את גבריאלה להיות נוכחת בחתונה אליה לא הוזמנה, שאחד מהמוזמנים שלה היא אריה. הם הכירו, רקדו עד השעות הקטנות של הלילה, ולימים התחתנו בעצמם.

הצעת הנישואים של אריה הגיעה לאחר 10 חודשים של זוגיות מאושרת, בתאריך 11/11, בפארק בו בילוי באחד מהדייטים הראשונים שלהם. במיקום מושלם ורומנטי, עם נוף לשקיעה, וסקסופוניסט שניגן במיוחד עבורם, כרע אריה ברך והציע לה לבלות איתו את כל חייה. התשובה הייתה ברורה, ו-11 חודשים לאחר מכן, השניים התחתנו במתחם האירועים 5.91.

גבריאלה ואריה, הם כל אחד ילד לזוג הורים גרושים שלא חיים בארץ, מה שהפך את המפגש המשפחתי לעוד יותר מתוח ומרגש. תוסיפו לזה את ההחלטה של הזוג שלא להתראות למשך שבוע שלם לפני החתונה – ותבינו על מה מדברים כשמדברים על פרפרים בבטן לפני החתונה.

החתונה התקיימה כאמור במתחם האירועים 5.91, ביום שבו צפו כל התחזיות גשם ראשון המסמל את בואו של החורף. למרבה המזל, בבוא היום לא נצפה אפילו לא ענן אחד אפור בשמי נתניה, והשמיים – שהתמלאו במצנחי רחיפה צבעוניים – נראו כאילו מברכים את הזוג לרגל היום המאושר שלהם.

קרדיט לספקים:

מתחם אירועים: 5.91 – מתחם אירועים על הים
צילום סטילס: אפרת ציון
איפור ושיער: ליאת מאמן
שמלת כלה: otaduy
די ג’יי: כפיר על
הפקה: easywed