אירועי חברה

אולם מיוחד עבור אירועי חברה / ערבי חברה

אירועים שמאורגנים עבור העובדים בארגון או חברה מסוימים הם אירועים שבשנים האחרונות מוקדשת להם הרבה תשומת לב. מנהלים ואחראים על הנושא של רווחת העובד ומשאבי אנוש יודעים היום כמה חשוב לוודא שהעובדים חשים בנוח במקום העבודה, מרגישים קשורים ויודעים שיש להם אל מי לפנות. לא מדובר בקשר שהוא מובן מאליו אלא בקשר שצריך לעבוד עליו, לשמור עליו ולתחזק אותו כל הזמן. הדרך לעשות זאת – ארגון אירוע חברה מפעם לפעם. לאירועי חברה אלה יש לא מעט יתרונות – ראשית, מדובר באירוע שמתקיים מחוץ למשרד. מגיעים למקום אחר, מרעננים את הראש והנפש ושוברים שגרה. שנית – מדובר בהזדמנות עבור העובדים לפגוש זה את זה באופן בלתי תלוי, לשוחח בנושאים שאינם קשורים למקום העבודה או למקצוע שלהם ולהעמיק את ההכרות בין עובדים שפחות מכירים זה את זה. הסיבה השלישית היא דאגה אמיתית לרווחתם של העובדים – מציאת אטרקציה, הופעה או תכנית אומנותית מהנה שלאחריה ילכו העובדים הביתה עם חיוך על הפנים ויידעו שבמקום העבודה הזה יש מי שדואג להם, שהם חשובים לו ומשקיע בשבילם מאמצים ומשאבים.

מוזמנים ל- 5.91 – מקום מושלם לאירוע עבור העובדים שלכם!

אנחנו מזמינים אתכם לראות מקום נהדר עם המון יתרונות שיתאים בדיוק לאירוע שאתם מתכננים עבור העובדים שלכם – 5.91 – אולם וגן אירועים בשרון, בלב מרכז הארץ – על חוף הים של נתניה. מה כל כך מיוחד אצלנו? קודם כל התפאורה הטבעית שלא היינו צריכים לעשות משהו מיוחד בשבילה – חוף הים (במרחק מדויק של 5.91 מטרים מהים!), שקיעות יפיפיות, חול לבן ושמיים כחולים אינסופיים. לא צריך לבקש את זה במיוחד, לא צריך לתכנן את זה מראש. הים יהיה חלק מהאירוע שלכם מהרגע שהאורחים יגיעו ועד שהאירוע יסתיים. מלבד התפאורה המקסימה, הטבעית והממכרת, אנחנו ב- 5.91 מציעים שלל שירותים ויתרונות שיעזרו לכם להבין שאם אתם רוצים אירוע מושלם – זה המקום בשביל זה.

הכי מרגיע שיש - אירוע חברה בים

כשהאורחים שלכם לא צריכים לנסוע הרבה או רחוק, כשהאירוע מותאם בדיוק לצרכים והדרישות שלכם, כשלוח הזמנים של האירוע נבנה ביחד אתכם כפי שחשוב לכם וכל הציוד הדרוש נמצא בהישג יד ומוכן מראש – אין ספק שאלה נקודות פתיחה מצוינות לאירוע שעומד להתברר כמושלם ומהנה. 5.91 נמצא בנתניה, כ- 20 דקות נסיעה מאזור תל אביב ואזור גוש דן או 15 דקות לערך מאזור קיסריה. לא משנה מהיכן מגיעים העובדים לאירוע, דבר אחד בטוח – הם לא צריכים להרחיק. באולם הם יתקבלו בסבר פנים יפות, באווירה נעימה ורגועה ובעצם הם ירגישו שהם שהגיעו למקום המתאים להם ביותר בעיתוי הזה – אירוע חברה שבו הם במרכז, יש הודיה רבה כלפיהם והכי חשוב – הוקרה והערכה על מה שהם עושים למען החברה. כשככה מתחיל האירוע – אין ספק שגם ההמשך יהיה מבטיח.

אתם מוזמנים להתרשם מהאולם וגן האירועים שלנו, לסייר בחלל הגדול ולדמיין איך הוא מותאם לאירוע שלכם שקורם עור וגידים. נשמח לסייע בהתאמה של כל אלמנט או פרמטר לאירוע שאתם מתכננים וכך לוודא שהאירוע יהיה בדיוק כמו שרציתם.

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat