אירועי קונספט

אוכל גורמה 5.91
אירועים על הים
מנה ב591 אולם אירועים על הים
מנת דג של 5.91

אירועי קונספט בשרון

בשנים האחרונות יש דגש חזק מאד על הנושא של הפקת אירועים ועל ארגון אירועי קונספט. כבר כמעט ואי אפשר לראות או למצוא אירועים כלליים שמתאימים לכולם וכל מי שמארגן אירוע, פרטי או עסקי, רוצה שבאירוע שלו יהיה משהו מיוחד, משהו ייחודי שיאפיין רק את האירוע שלו או מלכתחילה הוא יפיק את האירוע תוך התבססות על נושא מסוים. זה בדיוק הקסם המיוחד של אירועי קונספט  כשמגיעים לאירוע כזה  יודעים שזה עומד להיות אירוע חד פעמי שאף אחד, אף פעם, לא יוכל באמת לחקות או לשחזר. 

מהו בכלל אירוע קונספט שכל כך הרבה אנשים מדברים עליו? מדובר בנושא ספציפי וממוקד, שמוביל את האירוע ובעצם מרכז את כל מה שקשור בהפקת האירוע  כבר בשלב קבלת ההזמנה, בקשה להגיע בתלבושת מסוימת, האווירה שתהיה באולם ואפילו המוזיקה ברקע או המנות שתוגשנה לאורחים לאכול בזמן האירוע. כיום נפוץ מאד לארגן אירוע קונספט בחג פורים, למשל, אך עם הזמן גם אירועים אחרים כמו חתונות, בר מצווה, בת מצווה ואפילו אירועים עסקיים המיועדים ללקוחות או לעובדים הופכים לייחודיים, למותאמים אישית לקהל המוזמנים ולכאלה שיש להם נושא מסוים (קונספט) שנבחר להוות את ליבו של האירוע. 

לאירועים נוספים על הים שניתן לחגוג אצלינו - לחצו כאן

איך מפיקים אירוע קונספט? 

כשמחליטים על הפקת אירוע בקונספט ייחודי חשוב מאד שיהיו הקשבה וליווי מקצועי צמוד החל מרגע ההחלטה על האירוע ועד לסיומו המוצלח. יש כמה שלבים בדרך שחשוב להתעכב עליהם ולשים אליהם לב וכאשר האירוע מותאם אישית ובאופן מוחלט גם למי שמארגן אותו וגם לנושא הנבחר  זו הדרך היחידה לוודא שהוא יהיה מיוחד במינו ובלתי נשכח. דעו לכם שגם אירועים פרטיים יכולים לקבל טוויסט נהדר ומהנה אם מחליטים על קונספט מיוחד עבורם. זוג צעיר שהכיר במהלך הטיול בדרום אמריקה יכול להפיק חתונה בסגנון לטיני, משפחה בעלת שורשים ברוסיה תוכל לארגן אירוע בעל מוטיבים רוסיים ומזרח אירופאיים, אדם שהחלים ממחלה ירצה לבטח לארגן אירוע שבחלק מהתוכן שלו יוזכרו ארגונים או עמותות שסייעו לו  ועוד. 

כל רעיון לנושא ייחודי או למוטיב שיבחר בעל האירוע יהפוך את האירוע לאישי ומיוחד. כשהאורחים יגיעו  הם יופתעו לגלות שלא מדובר באירוע שגרתי שהם כבר מכירים את מהלך העניינים וסדר הפעולות שבו וישמחו לשים לב שגם חשבו עליהם ורצו לשמח אותם ולהזמין אותם לאירוע שובר שגרה. העיצוב של הגן והאולם יתאים לקונספט שנבחר, המנות שיכין השף תהיינה קשורות באופן ישיר לנושא וכך אי אפשר יהיה שלא לשים לב שכאן קורה משהו מיוחד במינו! 

מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהמקום, לפגוש נציג מטעמנו שיארח ויקשיב לצורכיכם. אנו מציעים את כל מה שאירוע מוצלח ובלתי נשכח צריך  מרחק נסיעה קצר ונוח מכל הכיוונים, צוות עובדים קשוב ונכון לסייע בכל סיטואציה ולקראת כל אירוע ואצלנו תוכלו ליהנות גם מאווירה יוצאת דופן ונוף עוצר נשימה של הים.  

כשלתיבות הדואר של המוזמנים תגענה ההזמנות הייחודיות שמרמזות על האירוע המיוחד והייחודי שלכם  תיווצר התרגשות רבה והאורחים כבר יחכו שיחלוף הזמן ומועד האירוע יתקרב. אנחנו ב- 5.91 נתרגש לקחת בזה חלק, ביחד אתכם! 

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat