אירועי קידום מכירות

מקום לאירוע קד"מ

אירועים עסקיים של קידומי מכירות הם אירועים מיוחדים שצריך להקדיש הרבה מאד תשומת לב לכל פרט ופרט שקשור בהם. ניתוח עסקי מעמיק ויסודי מבוצע בדרך כלל לפני ארגון אירוע כזה, שכן ידוע שעל מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, לעמוד ביעדים שהוגדרו ולהשיג את המטרות שהוצבו – צריך להיות ממוקדים מאד וחשוב לדעת במה מתרכזים. לא כל מוצר או שירות צריך אירוע מיוחד של קידום מכירות ולכן יש עבודת הכנה רבה ומאומצת כחלק מארגון האירוע הזה. אז על מה צריך לשים את הדגש?

מה חשוב בארגון אירוע קידום מכירות?

קיימת התרגשות גדולה בזמן שמארגנים אירוע קידום מכירות. מדובר בעצם באירוע שרוצים להעמיק בו את ההכרות עם קהל הלקוחות או הצרכנים, להביא לידיעת הלקוחות את דבר קיומו, הוצאתו לאור או חידושו של מוצר מוכר ובאופן כללי – כאשר האירוע מאורגן בצורה נכונה, נבונה ואחראית – יש לו תרומה גדולה לחיזוק הקשר בין הלקוחות לבין המותג והחברה היצרנית. כל אלמנט שיבוא לידי ביטוי באירוע עצמו צריך להיבחר בקפידה – מיקום האירוע, האולם שבו האירוע יתקיים, הכיבוד, מערכת התאורה וכמובן התפאורה שתספק את הרקע והאווירה. כל אלה ישפיעו על התחושות של המוזמנים וישפיעו על הדעה שלהם.

5.91 – אולם מנצח לאירוע המכירות שלכם

נתחיל מהמיקום – לכם יהיה חשוב שלאורחים שלכם יהיה קל ונוח להגיע למקום של האירוע. 5.91 ממוקם בשתי נקודות ציון חשובות שמשפיעות על נכונות המוזמנים להגיע – האחת היא חוף הים של נתניה, במקום נוח להגעה ממרכז הארץ וגם מצפונה. בערך 20 דקות נסיעה מתל אביב ומשך נסיעה דומה מאזור קיסריה בצפון. המיקום הנוסף והחשוב לא פחות הוא 5.91 מטרים מקו החוף, מה שהופך את השקיעה, את הים הכחול והשמיים האינסופיים לחלק אינטגרלי מהתפאורה של האירוע. לא צריך תמונה גדולה או תצלום אווירה – הים מספק את אלה לאורך כל שעות היום. עכשיו אפשר לבחון את מה שיש בתוך האולם ולהבין שזהו באמת המקום שהכי יתאים לאירוע קידום המכירות שלכם.

מה יש אצלנו ותקבלו מאיתנו באהבה?

לנו ב- 5.91 חשוב שהאירוע שלכם יצליח, שתעמדו ביעדים שלכם ותשיגו את המטרות שחשובות לכם. זה חלק מהמטרות שלנו. אנחנו אתכם מהרגע הראשון ועד לסיכום האירוע על ידכם. יש לנו ניסיון רב הפקת אירועים דומים ואנחנו שמחים לשתף בתובנות, השראה ורעיונות שיש לנו או שראינו באירועים קודמים. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שכל אחד מהם יתרום את חלקו לאירוע המושלם שלכם. ביחד אתכם נבנה את סדר הפעולות ולוח הזמנים, השף שלנו ימליץ לכם על הכיבוד שהכי יתאים בהתחשב במוזמנים, בשעה ביום ובאופן האירוע ואנחנו נעזור לכם להגשים כל דבר נוסף שחשוב לכם שיהיה חלק מהאירוע. ההצלחה שלכם – היא גם ההצלחה שלנו!

5.91 – אולם להשכרה עבור אירועי קד"מ בשרון

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, להגיע לראות את האולם ואת גן האירועים המטופח והמרוצף שאולי תרצו לשלב אותו באירוע שלכם. ביחד נבנה את הקונספט של האירוע שלכם ויד ביד נתקדם עד להכתרת האירוע במוצלח במיוחד!

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat