השקות

מהו אירוע השקה ואיך להפיק אותו הכי נכון ללקוחות שלכם? 

אירועים של השקת מוצרים או שירותים חדשים הם אירועים מיוחדים במינם שמי שמארגן אותם עוסק בכך לא מעט. מהו בכלל אירוע השקה? זו בעצם הודעה לקהל הלקוחות (והלקוחות הפוטנציאליים) אודות יציאה לאור של שירות או מוצר חדש, ייתכן מאד שבקרב הקהל התעורר צורך לקיומו של מוצר או שירות כזה ולכן עצם ההודעה על כך באירוע יש בה כדי לצאת עם בשורה עסקית לא קטנה. האירוע חייב להיות מופק בצורה נכונה מתחילתו ועד סופו  לעורר את הסקרנות של מי שמוזמן להגיע אליו, ייתכן תוך כדי שמירת סוד על עצם מטרת האירוע וחשוב להתרכז בצורך והרצון של כל אחד ואחד מהמוזמנים במוצר או בשירות החדשים. זו בעבודה המאתגרת באמת  לשכנע את המוזמנים להגיע, להזכיר להם שהם רוצים או צריכים את מה שעומד לצאת לאור וכמובן שהמטרה הסופית של אירוע ההשקה תהיה להפוך את המוזמנים ללקוחות, להביא אותם לכדי רכישה בו במקום (ייתכן תוך כדי הצעה אטרקטיבית של הנחה או הטבה מיוחדת) ושליחתם הביתה מהאירוע כשגרירים שישווקו בעצמם את החוויה האישית שלהם. 

5.91 בשרון - כשהאירוע סב סביב מוצר חדש וקהל סקרן 

כאשר מארגנים אירוע השקה חשוב להתייחס לשני הפרמטרים החשובים האלה  מה המוצר או השירות שאליו מכוון אור הזרקורים ומה יהיה הלך המחשבה של המוזמנים שיגיעו. האם הם יודעים מה עומד לקרות? האם הם יודעים באיזה מוצר מדובר? מה תהיינה התחושות שלהם לכשייחשפו לקיומו של המוצר בפעם הראשונה? כל אלה הם נושאים מהותיים שחייבים להילקח בחשבון בעת ארגון האירוע. בחירה של המקום שבו יתקיים האירוע הוא אחד הנתונים החשובים גם כן, מפני שלאווירה באירוע יש תרומה גדולה להצלחה שלו. בשנים האחרונות, כשיש מודעות מאד גבוהה להתאמה אישית של אירוע לצרכים, למוזמנים ולצוות ההפקה שלו  לבחירה של המקום לאירוע השקה יש השפעה גדולה מאד על איך שהאירוע ייראה ועל התחושות שתהיינה בקרב המוזמנים. 

כשמגיעים לבחון מקום להשקה זה או אחר כדי לבדוק את ההתאמה שלו לאירוע השקה  חשוב לשים לב להיותו של צוות העובדים קשוב, להתאמה של עיצוב האולם לנושא עצמו של האירוע ובאופן כללי  בבנייה הדרגתית של כל נושא הקשור באירוע כך שיתאים בדיוק לצרכים ולמטרות שהוגדרו. אירוע השקה הוא אירוע חשוב מכדי להפיק אותו כלאחר יד ולכן יש חשיבות להתייחסות מוקפדת לכל אלמנט ונושא. 

לאירועים עסקיים נוספים שניתן לחגוג אצלנו - לחצו כאן

אולם לאירוע השקה על הים ב-5.91 

כשהמוזמנים שלכם יגיעו לאירוע החשיפה של המוצר החדש שלכם, אתם תרצו שהם ירגישו שהגיעו למקום מיוחד, מושקע, בעל אווירה שלווה ונעימה וכזאת שנבנתה במיוחד על מנת שהם ירגישו בנוח. אולם וגן האירועים 5.91 עשוי להתברר כבחירה מצוינת. בזמן נסיעה קצרה ונוחה מאזור גוש דן והשרון, כמו גם מכיוון קיסריה והצפון – האורחים יגיעו וירגישו שהגיע למקום מיוחד. בפנים יחכה להם עיצוב שקשור ישירות באירוע שבו הם עומדים להשתתף וברקע  בונוס מיוחד – מרחק קצר אל הים והחול, מה שיספק תחושה קלילה, נעימה ורגועה שתאפשר הקשבה אמיתית והתייחסות בכובד ראש לכל תוכן עסקי חשוב שאתם תרצו להעביר לאורחים שלכם. 

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat