מסיבות / ימי הולדת

הפקת צילומים מיוחדת ב5.91
591 - שילוב הים בכל שלבי החתונה
בר אלכוהול 5.91
שף אור שפירא במטבח הפתוח של 5.91

אולם ליום הולדת בשרון

מסיבת יום הולדת בכל גיל היא אירוע מיוחד ומרגש. בין אם מדובר בגיל מסוים שמרגישים בו דברים חדשים ובין אם מדובר בגיל שנחשב לרגיל – כל שנה מביאה איתה דברים אחרים למהלך החיים וכשמגיע הזמן לציין אבן דרך ולחגוג – מחפשים את הדרך הטובה והמשמחת ביותר. יש לא מעט אנשים שאוהבים לחגוג בגדול, להזמין הרבה חברים, מכרים ובני משפחה וממש להעמיד את עצמם במרכזו של אור הזרקורים ליום אחד. אחרים יעדיפו לתכנן מסיבת הפתעה עבור מי שאהוב עליהם ויקר להם. כך או כך – מסיבת יום הולדת או כל מסיבה אחרת היא אירוע שצריך להקדיש הרבה מאד תשומת לב ומחשבה בארגון שלו. רק כך אפשר יהיה לוודא שהאירוע יהיה מוצלח, משמח ומרגש!

איך לארגן מסיבת יום הולדת מוצלחת באזור השרון

ארגון של מסיבת יום הולדת לגיל 50 או 60 או 70 ואפילו 80 דומה מאד, מצד אחד, לארגון של כל מסיבה אחרת. השוני כמובן נעוץ בעובדה שבמרכזו של יום הולדת עומד מי שחוגג והמסיבה צריכה להיות ממוקדת בו, בשנים שחלפו ובאיחולים שמאחלים לו המארגנים לקראת השנים הבאות. ללא קשר לגיל של החוגג – מדובר בהזדמנות נהדרת לחגוג בגדול, לציין את תכונותיו של החוגג, לשמוח איתו ללא גבולות ולעשות את זה במקום שהעיצוב והתפאורה שלו יהיו לא פחות ממושלמים.

בוחרים מקום מושלם למסיבת יום הולדת וחוגגים בענק!

אולם האירועים והגן 5.91 בנתניה מציע לכם את מה שאין בשום מקום אחר – נוף, רקע ותפאורה של הים לא מרחוק אלא מהכי קרוב שאפשר – בדיוק 5.91 מטרים מקו החוף. לא חייבים לתכנן עונה או מזג אוויר מסוימים, שכן הים והשקיעות תמיד יפים ותמיד ממכרים, לאורך השנה כולה. עם מרחק נסיעה נוח ממרכז הארץ ואזור קיסריה וחיפה האורחים שלכם יגיעו ויחזרו הביתה בקלות ויידעו שאחד השיקולים שלכם בבחירת המקום היה התחשבות בהם ומחשבה עליהם. ברגע שהם יגיעו אל האולם – הם יבינו למה היה לכם חשוב לחגוג דווקא כאן. הציפייה שמתחילה בחוץ ממשיכה בתוך האולם והגן ומגיעה לשיא אמיתי כשמתקרבת שעת השקיעה.

יום הולדת מיוחדת בים – רק ב- 5.91

אנחנו ב- 5.91 יודעים כמה חשוב לכם האירוע שאותו אתם מפיקים. אנחנו רואים בו חשיבות גבוהה ולוקחים חלק פעיל בארגון שלו כדי שהוא באמת ייצא הכי מוצלח ובלתי נשכח שאפשר. לאחר שעזרנו בארגון כל כך הרבה אירועים – יש לנו ניסיון רב ונשמח לחלוק אתכם רעיונות, השראה וטיפים שיעזרו לשדרג את האירוע שלכם. אנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח שגם אתם וגם האורחים שלכם מרוצים, שבעי רצון ונהנים באירוע. אנשי המקצוע שעובדים ב- 5.91 יודעים שהם חלק בלתי נפרד מהאירוע ומודעים לתפקיד שיש להם בהצלחה שלו.

מה יש אצלנו?

קודם כל – התפאורה הטבעית המושלמת של הים, שמספקת אווירה נהדרת לכל אירוע. האורחים ירגישו כאילו הם יושבים על החוף! השף שלנו יעזור לכם לבנות את התפריט שהכי יתאים לאורחים שלכם ולקונספט של האירוע שלכם. ביחד עם מנהל האירוע אפשר יהיה להחליט על סדר הפעולות ולוח הזמנים. כך אט אט יקרום עור וגידים האירוע האישי שלכם!

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat