הרמת כוסית

לוח השנה העברי מספק כמה וכמה אירועים, חגים ומועדים שמקובל בהם לכנס את העובדים של הארגון ולהרים כוסית. מה שנחשב לפעולה קצרה של שתייה הפך לטקס אמיתי וחשוב שבו מנצלים את ההזדמנות לומר כמה מילים, לסכם תקופה שהסתיימה או לדבר בציפייה על התקופה החדשה שמתחילה. ראש השנה הוא סיומה של שנה אחת והתחלתה של שנה חדשה ופסח מסמל חג של התחדשות, ניקוי פנימי וחשבון נפש. במקומות שונים נהוג להרים כוסות גם במועדים נוספים ותמיד יהיה זה מפגש חברתי בלתי אמצעי בין כל מי שעובד באותו המקום.

איך מארגנים הרמת כוסית?

באירועים של הרמת כוסית צריך לשים את הדגש כמובן על השתייה והכיבוד שמגישים לעובדים. יחד עם זאת, על מנת לסכם תקופה או לשאת נאום צריך עזרים נוספים – עמדת דובר, מקרן ומחשב, מערכת הגברה או אביזרים של תאורה. גם אם הטקס אמור להיות קצר – אין זה אומר שהמאזינים לא ממתינים בציפייה לשמוע מה עומדים לומר להם, ואכן מנהלי חברות רבים מנצלים את ההזדמנות להפתיע את העובדים בחדשות שהם לא ידעו אודותיהן. מכאן – שאירוע של הרמת כוסית הוא אירוע ממוקד, לא ארוך, אבל כזה שיש חשיבות גבוהה מאד לתוכן שלו.

לבחור את המקום המתאים ביותר להרמת הכוסית שלכם

ללא קשר לנושא שבגינו אתם מארגנים אירוע של הרמת כוסית – 5.91 הוא המקום שיתאים לכם בדיוק. אולם אירועים מעוצב ויוקרתי, גן אירועים פורח ומטופח אבל מעל לכל אלה – חוף הים, השמיים הכחולים והנוף האינסופי המרגיע יהוו את התפאורה הנפלאה והמושלמת לאירוע שלכם ולא משנה מה יאמרו על דוכן הנואמים וללא קשר לנסיבות האירוע – הכל ייראה הרבה יותר מעניין, ייחודי ומרגש. העובדים ירגישו שיש כאן משהו מיוחד, הם יהרהרו באפשרות שחשבו עליהם והשקיעו בתחושות שלהם ויבינו שזה מקום עבודה שכדאי ושווה להישאר בו. מקום שמכבד את העובדים וחשוב לו לשמור על הקשר הטוב והחיובי איתם.

מה תוכלו לארגן אצלנו?

באולם האירועים שלנו אפשר לחגוג ולציין כל אירוע. אנחנו מתמחים בהתאמה אישית מלאה ומוצלחת לאירוע והנסיבות שחשובות לכם לציין. כשהעובדים יגיעו לאירוע הרמת כוסית – הם ייכנסו לאולם וירגישו בדיוק את מה שצריך, כלומר הם ירגישו שהגיע בדיוק למקום הנכון. האווירה, העיצוב, התחושות יתאימו בדיוק למה ולאיך שצריך אירוע הרמת כוסית להיראות. מנהל האירוע שלנו יידע בדיוק מה מתאים ומה צריך, ממה להתחיל ומה הדבר הבא, השף שלנו ימצא בדיוק את המנות שיתאימו לאופי של האירוע, לעובדים עצמם ולעיצוב הכולל. אין ספק שכך צריך להיראות אירוע חשוב של הרמת כוסית – שכל אלמנט בו משולב באופן מושלם עם האלמנטים האחרים וכך מתקבל אירוע הרמוני שגם העובדים ירגישו שהחלקים שבו מתחברים בצורה מושלמת.

הרמת כוסית ב- 5.91 – כשדרוש מקום מיוחד במינו

בנתניה, במרחק נסיעה קצר גם מגוש דן ותל אביב וגם מאזור קיסריה והצפון – ממוקם 5.91, אולם וגן אירועים מיוחד ומטופח. אצלנו תוכלו לחגוג כל אירוע, אבן דרך בחיים האישיים או נקודת ציון בחייו של העסק. אתם מוזמנים להתרשם, לראות ולהתאהב!

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat