הרצאות והדרכות

אולם הרצאות מפואר בשרון

מקומות עבודה, עסקים וארגונים רבים רואים חשיבות גבוהה בהקדשת זמן ומשאבים לארגון הדרכות או הרצאות לעובדים שלהם. בין אם מדובר בנושא עסקי (השתלמות מקצועית) ובין אם מדובר בנושא פנאי לשבירת שגרה – חשוב מאד מדי פעם לאפשר את אוורור המחשבה והנפש בהרצאה, לארגן אותה במקום שונה מאשר המשרד ולאפשר לעובדים להגיע, לראות משהו אחר, להקשיב למשהו אחר ולהכיר לעומק זה את זה. גם הדרכות מקצועיות שמועברות מטעם מקום העבודה ונחשבות לפעילות חובה יכולות להיות הרבה יותר יעילות ומועילות אם תתקיימנה מחוץ למשרד, במקום אחר – כך העובד יהיה הרבה יותר פתוח להקשיב לחומר שמועבר לו והתוכן יהיה לו הרבה יותר מובן.

5.91 - מקום מתאים להרצאות ו/או הדרכות  להשכרה

אנחנו ב- 5.91 מקדישים תשומת לב רבה להרצאה שאתם צריכים לארגן עבור העובדים או הלקוחות שלכם. אנחנו מציעים לכם את המקום היפה ביותר באזור השרון – אולם אירועים עם גן מטופח שבו יוכלו המשתתפים לשוחח, להכיר זה את זה ולשמוע את התכנים המקצועיים ברוגע, שלווה ואווירה נעימה. האולם שלנו ממוקם על חוף הים של נתניה, במרחק של 5.91 מטרים בדיוק מקו החוף. כשהים, החול והאינסוף מהווים חלק מהתפאורה של ההרצאה שלכם – אין ספק שמדובר בנקודת פתיחה טובה מאד ובתחושה חיובית שהמוזמנים שלכם יחושו.

מה תקבלו אצלנו באולם ההרצאות?

הרצאה או הדרכה – לנו זה לא משנה. אנחנו מתכוננים אתכם לאירוע שלכם כאילו מדובר בחתונה מרגשת וחשובה. יש הרצאות מהותיות שמגיעים אליהן מנהלים או עובדים בכירים ולכן יש חשיבות לאופן שבו המקום נראה ומעוצב, לכיבוד והשתייה שמוגשים או לסדר היום שנקבע. אנחנו מצמידים לכם מפיק שילווה אתכם למין ההתחלה של ארגון ההרצאה ועד לסיומה המוצלח. על סמך הניסיון הרבה שיש לו בארגון והפקת הדרכות דומות – הוא יוכל לתת לכם עצות, טיפים והמלצות ולספק לכם השראה שתעזור לכם. האולם שלנו מצויד ברישיון עסק כפי שנדרש על פי החוק כך שאתם יודעים שאתם מגיעים למקום שאפשר לסמוך על מי שנמצא מאחורי הקלעים שלו. האולם ממוקם על חוף הים של נתניה, באזור השרון במיקום שנוח להגיע אליו בכל שעה מכל אזורי הארץ (20 דקות בלבד מאזור תל אביב). העובדים והמשתתפים יודו לכם על ההתחשבות ועל המחשבה עליהם.

הרצאה או הדרכה עושים במקום מקצועי בלבד!

כשניגשים לארגון הרצאה כמו שמתחילים להפיק אירוע משפחתי – אין ספק שהתוצאות תהיינה טובות, חיוביות, המארגנים יקצרו מחמאות וכמובן שהמטרות העסקיות תושגנה עד האחרונה שבהן. זה מה שעומד לנגד עינינו בכל אירוע שמתקיים אצלנו. אנחנו מחזיקים אצלנו את כל הציוד הדרוש ואתם לא תצטרכו להביא אתכם שום דבר – החל ממיקרופונים, דרך מקרנים מתקדמים וחדישים וכלה בציוד ההגברה המתקדם ביותר שקיים, שאיתו תוכלו לוודא שכל הנוכחים שומעים את הנאמר ותהיו בטוחים שיש גיבוי גם במקרה שיש בעיה או תקלה. כשתהליך ארגון ההרצאה או ההדרכה עובר בצורה נעימה, רגועה וחלקה – אין ספק שזה יבשר על הבאות וגם האירוע עצמו יהיה מוצלח לא פחות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, להגיע לראות את האולם והנוף הייחודי שלו ולהבין שההרצאה שלכם פשוט חייבת להתקיים כאן!

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat