כנסים וימי עיון

קולינריה - 5.91 - קרפצ'יו בקר
אירועים על הים
מנה ב591 אולם אירועים על הים
מנת דג של 5.91

ארגון נכון של כנסים ו/או ימי עיון 

כנס או יום עיון מקצועי הוא אירוע שצריך להתכונן לקראתו מבעוד מועד ולהכין אותו באופן הכי מדויק שאפשר. ישנם כיום הרבה מאד סוגים של כנסים ובדרך כלל תהיה מטרה מסוימת לארגון הכנס. לא יהיה מדובר באסופת מוזמנים שאין ביניהם קשר או שהוזמנו באופן אקראי, אלא כל פרט, נתון או אלמנט שקשור ביום העיון יהיה כזה שייבחר לאחר בחינה מעמיקה ומדוקדקת של כל האפשרויות הקיימות ועומדות בפניו של מי שמארגן ומזמין את האורחים. אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לחשוב עליו ולבחור אותו הוא המיקום של הכנס, מפני שמיקום לא נוח או מקום שלא מתאים בדיוק לצרכים  עלולים לגרום לכך שהמטרה של המארגנים לא תושג. 

כנס או יום עיון יהיה בדרך כלל בנושא מאד ספציפי. המוזמנים יכולים להיות עובדים בחברה או ארגון ויכולים להיות גם לקוחות הצורכים מוצר או שירות. יום עיון יכול לכלול משתתפים שיש בהם הכרות מוקדמת אך ייתכן גם שלא. דבר אחד בטוח  בין כל המשתתפים יהיה מכנה משותף שיהיה מה שמלכתחילה הביא לארגון היום הזה. החוכמה היא לארגן אותו בצורה נעימה, מזמינה, ידידותית וכזאת שמשדרת את האווירה הדרושה מבחינת המארגנים. 

לאירועים עסקיים נוספים שניתן לחגוג אצלנו - לחצו כאן

עורכים יום עיון או כנס בשרון ? 5.91 זה המקום עבורכם

ב- 5.91, אולם וגן אירועים הממוקם על חוף הים של נתניה (בשרון), אפשר לארגן כל סוג של כנס או יום עיון - כנס קידום מכירות ללקוחות או לקוחות פוטנציאליים, יום עיון מקצועי מרוכז לעובדים או ללקוחות, סדנאות גיבוש וכמובן יום מרוכז של הרצאות ולמידה עסקית איכותית. שבירת השגרה, שינוי האווירה והנוף הממכר  כל אלה ממתינים לכם כאן, בגישה נוחה מכביש החוף, מרכז הארץ ואזור קיסריה כך שלאף אחד מהמוזמנים שלכם יהיה קשה להגיע. אפשר להיות בטוחים שגם מבחינת האוכל אתם לגמרי מסודרים  השף של 5.91 נשאר במקום לכל אורך הכנס וכל אחד מהמשתתפים יכול לאכול מתי שהוא רוצה, בעיקר אם מדובר ביום עיון של כמה שעות. האווירה המשוחררת והנוחה תשפיע לטובה על התחושות של המשתתפים וללא ספק  הכנס שלכם יהיה מוצלח ביותר. 

כיום ידוע שיש להתאמה האישית חשיבות גבוהה מאד בהפקת אירועים ואי אפשר לעצב את האולם באותה הדרך עבור שני אירועים שונים בעלי מטרות שונות וקהל מוזמנים בעל אופי שונה. אנחנו באולם 5.91 מציעים אולם גדול מאד שניתן להתאים אותו למספר המוזמנים שלכם והם יחושו בנוח ולא ירגישו שהגיעו למקום שלא מכיל אותם ומחבק אותם. ב- 5.91 קיימת מערכת הגברה מקצועית ומתקדמת לצורך הקרנת מצגות וסרטונים ובמידה ודרושים לכם אביזרים כמו רמקולים, מיקרופונים, אנו נספק אותם עבורכם. 

5.91 הוא ה-מקום שמתאים לכנס שלכם. כשהאורחים מגיעים בנסיעה קצרה ונוחה מכל מקום, כשהם מגיעים לאירוע על הים, כשבכל הפסקה מהתוכן המקצועי הם יכולים ליהנות מנוף מרגיע ואווירה מרגיעה של הים והחוף  זו הדרך הטובה ביותר להפיק את יום העיון המוצלח ביותר עבורם והם יעריכו את המחשבה עליהם. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקביעת פגישה והתרשמות מ- 5.91 לקראת האירוע שלכם! 

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat