נשף יב' - סיום תיכון

591 אולם אירועים מול הים
מנה ב591 אולם אירועים על הים
אירועים על הים
אמנות קולינרית ב- 5.91

מסיבת סוף שנה בלתי נשכחת !

נשף יב' הוא אירוע שמחכים לו בקוצר רוח. בדרך כלל מסיבות סיום תיכון של שכבת תיכון יב' הן נשף לכל דבר ועניין וככזה צריך לשים לב לכל הפרטים שקשורים בהפקה שלו. גם הבנים והגם הבנות מתרגשים מאד לקראת הנשף, קונים בגדים מפוארים לכבודו, מוצאים בני או בנות זוג ומורגשת תכונה רבה לקראת המסיבה החשובה שמסמלת את סיומה של תקופה חשובה. גם כשמדובר בכיתות נמוכות יותר – עבור התלמידים שמסיימים את שנת הלימודים יש חשיבות גבוהה מאד למסיבה והם רוצים לסיים את השנה כמו שצריך, עם טעם טוב ובאווירה מושלמת. כל שנותר כעת הוא למצוא את המקום המתאים ביותר לארגון המסיבה.

אם כבר נשף סיום יב' – למה לא על רקע הים?

ישנם כמה דברים שחשוב מאד לבדוק כשמחפשים את המקום המושלם לארגון מסיבת סיום. כשמדובר במסיבה שחשוב להפיק אותה כמו שצריך אין ספק שאולם אירועים יהיה המקום המתאים ביותר. האולם צריך להיות מעוצב בקו צעיר כדי להתאים לנערים והנערות שיגיעו אליו. מכיוון שמדובר בסיומה של תקופה חשובה, ייתכן ומי מהנוכחים ירצה לשאת נאום או להקרין מצגת ולכן יש חשיבות לציוד טכני שיהיה במקום, בעדיפות לציוד ברמה גבוהה, ציוד איכותי ומתקדם – אמצעי הגברה ותאורה, מיקרופונים וכמובן רמקולים להשמעת מוזיקה שמתאימים לגודל החלל ומספר החוגגים שאמורים להגיע.

5.91 – אולם מושלם לכל מסיבה!

השקיעה המושלמת מול הים היא התפאורה שמתאימה לכל אירוע, בעיקר למסיבת סיום של תלמידים. הכחול המהפנט, הסירות הרחוקות והחול שנמצא ממש קרוב לאולם – כל אלה יספקו אווירה נהדרת שמתאימה לכל מסיבה, לכל גיל. אנו ב- 5.91 מחזיקים רישיון עסק כנדרש על פי החוק וחשוב לנו שהלקוחות והמתעניינים יידעו זאת מבעוד מועד. אנחנו לא מתפשרים ולא בוחלים באמצעים כי מה שהכי חשוב לנו, זה שמסיבת הסיום שאתם מפיקים תהיה הכי מוצלחת, תהיה בלתי נשכחת ושיישארו זיכרונות וחוויות טובים וחיוביים ממנה בקרב החבר'ה הצעירים שחוגגים. אנחנו מציעים מגוון גדול של מנות ושתייה, נשמח לעזור לכם ולנציגי החוגגים לתכנן את המסיבה, את סדר הפעולות ואת כל מה שמתוכנן במסיבה החשובה שלהם.

אולם נשפים - מקום שלא מתפשרים בו

אנחנו מזמינים אתכם להגיע להתרשם מהאולם שלנו ולראות למה אנחנו בטוחים שזה האולם שהכי יתאים למסיבת סוף השנה שאתם מארגנים. אנחנו אתכם, בליווי מקצועי צמוד ובלתי מתפשר מהרגע שאתם מתחילים לארגן את האירוע ועד לסיומו המוצלח. מנהל האירוע נשאר אתכם לכל אורך הערב ודואג שכולם מרוצים, שלא חסר שום דבר לאף אחד, שהאווירה טובה ושמחה ושבאופן כללי המסיבה מתגשמת בדיוק כמו שהצעירים רצו וחלמו. יש לנו ניסיון רב בהפקת מסיבות סוף שנה למגוון כיתות וגילאים ונשמח לתת לכם רעיונות, השראה, טיפים והמלצות איך לשדרג את המסיבה שלכם כך שהיא תהיה הכי מוצלחת ובלתי נשכחת שרק אפשר. אנחנו אוהבים לראות אנשים שמחים, רוקדים, מגשימים את עצמם ויודעים – שהמסיבה הזאת היא אירוע שעומדים לזכור עד סוף החיים!

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat