מסיבות עיתונאים

אקסטזה בר - בר הבית של 5.91
בר אלכוהול ב5.91
מנה ב591 אולם אירועים על הים
אירועים על הים

עריכת מסיבת עיתונאים בשרון

מסיבת עיתונאים היא אירוע מיוחד שיש התארגנות ייחודית לקראתו. ברוב הפעמים מדובר באירוע שמתקיים בהתרעה קצרה מאד, לעיתים תוך מספר ימים ובמקרים רבים אפילו תוך מספר שעות. על מנת לעשות זאת הכי טוב שאפשר צריך לבחור בקפידה את המקום שבו יתקיים הכנס ולוודא שיש בו את כל הציוד הדרוש והמתאים למסיבת עיתונאים. לא מדובר בהרצאה או הופעה ומכאן שיש למסיבות עיתונאים מאפיינים ייחודיים שאין בשום סיטואציה אחרת – פאנל של דוברים, מקום למכשירי הקלטה או מצלמות של אמצעי התקשורת, וידוא שאפשר לשדר מהמקום בשידור חי, במידת הצורך וכמובן חלל גדול שמספיר כדי להכיל את כל האנשים שאמורים להשתתף במסיבת העיתונאים.

אולם אירועים שמתאים למסיבת עיתונאים

כשצריך להגיע בהתרעה של כמה שעות לאולם שעומדת להתקיים בו מסיבת עיתונאים יש חשיבות לבחירה של המיקום הגאוגרפי. צריך לקחת בחשבון שצריכים להגיע נציגים של אמצעי התקשורת ועיתונאים מכל רחבי הארץ וצריך לחבור מיקום שיהיה נוח לכולם להגיע אליו במרחק נסיעה קצר ככל האפשר וקרבה מקסימלית לכבישים ראשיים ומרכזיים. אולם האירועים 5.91 הממוקם על חוף ימה של נתניה עונה על קריטריון זה ונוח מאד להגיע אליו בכ- 20 דקות נסיעה מאזור תל אביב והמרכז או בנסיעה של כ- 15 דקות מקיסריה, למשל. חניון גדול יקבל את פניהם של הבאים והם יוכלו לעצור בבטחה, בנוחות וללא צפיפות.

מסיבות עיתונאים ב- 5.91 – הבחירה הנכונה

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את האולם וגן האירועים שלנו שיכולים להתאים למסיבת העיתונאים שלכם. אנחנו מציעים עיצוב של האולם או הגם בהתאמה אישית כך שהתפאורה יכולה להתאים לכל נושא ולכל עניין שעל הפרק. נוכל לארגן עבורכם את כל הציוד הדרוש תוך מספר שעות ונעשה כל שביכולתנו כדי לזרז את ההכנות ולוודא שהכל יהיה מוכן עם הגעת הנציגים הראשונים אל המקום. במידה ומדובר בבשורה חיובית ונעימה – לבטח תשמחו שהים, השקיעה והשמיים הכחולים מהווים חלק בלתי נפרד מהתפאורה של האולם שלנו והם יתרמו את חלקם להצלחה של מסיבת העיתונאים שלכם. במידת הצורך נוכל להכין עבורכם מבעוד מועד עמדת כיבוד, שתייה קלה או שתייה חמה עבור מי שאמור להגיע.

כל מה שדרוש במסיבות עיתונאים – אצלנו ב- 5.91

אנחנו ב- 5.91 מנוסים בארגון מהיר של מסיבות עיתונאים, ללא קשר למספר המוזמנים שאמורים להגיע. יש לנו ידע רב וניסיון עשיר בארגון כנסים דומים ונוכל לסייע עם המלצות ורעיונות שישפרו את הארגון המהיר ויספקו עבורכם את האווירה הדרושה. כשהתפאורה מסביב מתאימה לחדשות או לעדכונים שעומדים להימסר – אין ספק שתהיה הלימה מלאה בין התמונה המצולמת לבין הדברים שייאמרו בקול רם או יירשמו בכתב. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהאולם רחב הידיים שלנו ומגן האירועים שניתן לקיים בו מסיבות עיתונאים גם במהלך האביב והקיץ והוא מספק תחושה אמיתית של ארגון מסיבת עיתונאים בחיק הטבע. במקרים רבים תחושה זו דרושה והיא מאפשרת מסירת הודעות בכל נושא או עניין.

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat