תערוכות

אירועים על הים
מנה ב591 אולם אירועים על הים
אוכל גורמה 5.91
אמנות קולינרית ב- 5.91

מחפשים מקום עבור הצגת תערוכה ?

אין מאתגר יותר מלמצוא את המקום המתאים ביותר לארגון תערוכה של חברה או מקום עבודה. יש הרבה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון וצריכים להתקיים ולעיתים קרובות מדובר במשימה לא פשוטה כלל וכלל. מקום שבו תתקיים תערוכה צריך להיות רחב ידיים ומרווח, צריך להיות בו הציוד הטכני הדרוש להקמת ביתנים, דוכנים או מיצגים וכמובן שבין כל אלה צריך להיות מספיק מקום לאורחים ומוזמנים לשוטט, להתרשם ממוצרים או שירותים וללמוד דברים חדשים. נתונים נוספים שחשוב לשים לב אליהם בבחירת המקום המתאים לתערוכה הם מקום חנייה נגיש ונוח, רישיון עסק כפי שדורש החוק וכל שירות נוסף שאולי יהיה אקסטרה עבור המפיקים של התערוכה אבל יעשה את ההבדל עבור מי שטרח והגיע אליה.

אולם בשרון לתערוכה

אזור השרון מתאים לארגונים אירועים מסוגים שונים, שכן אפשר להגיע אליו מאזור המרכז, הדרום והצפון ואם מדובר באולם שממוקם בסמיכות לצירי תנועה מרכזיים – כמובן שזה יתרון גדול מאד שיכול להקל על ההגעה למקום. אולם אירועים רחב ידיים הוא הפתרון הטוב והנוח ביותר, שכן אפשר לנצל היטב את החלל הגדול שלו ובתכנון מוקפד ומדויק אפשר להשיג את המטרות החשובות שהוגדרו עבור התערוכה. אולם האירועים 5.91 ממוקם, כפי שמרמז שמו 5.91 מטרים מחוף הים של נתניה. המשמעות הראשונית היא מיקום מצוין שנוח להגיע אליו מכל הכיוונים והאזורים. שנית, חוף הים והאינסוף משמשים עבור התערוכה רקע ותפאורה כך שיש משמעות לבחירה באולם אירועים שממוקם על קו החוף והתפאורה הזאת יכולה לשחק תפקיד חשוב בתערוכה עצמה.

5.91 – המקום המושלם לתערוכה בישראל

כשמגיעים למקום שממש נושק לחוף הים כבר משתנה הלך הרוח. המחשבה רגועה ושלווה יותר, מצב הרוח מרומם ואלה תנאים מצוינים להתרשמות מתערוכה חשובה. תלאות היומיום נשארות מחוץ לאולם ואפשר להתרכז במיצגים, ברעיונות ובדפי ההסבר המחולקים לאורחים. כאשר מארגנים תערוכה במקום שפועל בהתאם לדרישות החוק אפשר להיות שקטים ורגועים ולדעת שיש אל מי לפנות בכל שאלה או נושא. באולם יש את כל מה שצריך כמארגנים – מסכי 4K, מערכת הגברה מקצועית שניתן להתאים לגודל החלל ולמספר המוזמנים, מערכת תאורה שמתאימה להצגת מצגות או לפאנל מקצועי על הבמה ועוד. המטבח שלנו עומד לרשותכם ואפשר יהיה להתאים את הכיבוד לדרישות שלכם.

ייעוץ וליווי מקצועי צמוד לארגון תערוכה יוצאת דופן

אצלנו ב- 5.91 אתם לא לבד בשום שלב. בין אם יש לכם ניסיון בארגון תערוכות ובין אם נדרשת לכם עזרה – אנחנו נצמיד לכם אנשי מקצוע מנוסים שיוכלו לעזור, לייעץ ולסייע בכל שלב של ארגון התערוכה. נעמיד לרשותכם את כל הציוד הדרוש כדי שאתם תעבדו כמה שפחות, לא תצטרכו לטרוח ותוכלו להיות מרוכזים בנושאים העסקיים והענייניים של התערוכה עצמה. המלווים שלכם יגדירו ביחד אתכם את המטרות, את קהל היעד, את סדר היום ואת שעות הפעילות וכך אפשר יהיה, ביחד, לבחור את הכיבוד, השתייה ואת הקונספט של התערוכה כולה. אנחנו מבטיחים לכם שהתערוכה תתגשם בדיוק כמו שאתם חולמים עליה וללא ספק תקצור מחמאות ותהיה מוצלחת מאד.

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat