מעיצוב האולם ועד שמלת הכלה, כל פרט בחתונה של לילך ואבי תוכנן כך שייצג את מי שהם – זוג גיקים יצירתיים, מוכשרים ואוהבים, שעפו על עצמם עד הירח, בקטע טוב

הסיפור שלפניכם הוא לא סיפור החתונה הקלאסי עליו תקראו לרוב, וזה בדיוק מה שהופך אותו לכל כך מהנה.

לילך, מעצבת תעשייתית, ואבי, אדריכל נוף, מגדירים את עצמם כ-“גיקים יצירתיים עם עולמות תוכן מאוד עשירים”. שנה וחצי אחרי שהכירו בOkCupid, החליטו יחד שהגיע הזמן להתארס.

בטירה מפורסמת בסקוטלנד, בה צילמו את אחד הסרטים הידועים של מונטי פייתון, ולה משמעות מיוחדת עבור הזוג – הם הציעו זה לזו, עם טבעות שעיצבו האחד לשנייה מראש ובשיתוף מלא.

האירוע

האירוסין היה רק סיפתח. לאורך כל תכנון החתונה השאפתנית של לילך ואבי, נשזרו מחוות מלאות משמעות.

כל אלמנט באירוע היה יוצא מן הכלל, בעל ערך אישי ולחלוטין מזוהה איתם, כאשר הם אלו שגם דאגו לעיצוב כל פרט ופרט. ובכל, הכוונה היא להכל – מעיצוב האולם ועד שמלת הכלה, שלל פריטים הוזמנו לארץ דרך האינטרנט וחלק אף יוצרו במיוחד בשבילם. בשלב מסוים, היה צריך להגביל מעט את הדמיון והרצון של עולמות התוכן שלהם, שרק חיפשו לפרוח באירוע של פעם בחיים.

זה היה בהחלט מאתגר”, לילך משחזרת. “לא כל דבר היה פשוט למימוש או עמד בתקציב, ויש גבול לכמות הזמן והאנרגיות שהיו לנו. מה שכן, לשנינו היה חשוב לעשות משהו מיוחד שמייצג אותנו, לבטא את העולמות שלנו בחגיגה של יצירתיות ומגוון, חגיגה של העתיד ושל מי שאנחנו ביחד ובנפרד”.

למה 5.91? 

בלוקיישן כמו בקונספט, לילך ואבי חיפשו לצאת קצת מהשבלונה, תוך שמירה על רמה גבוהה של נראות ואוכל טוב: “ה-5.91 לא נראה כמו שום דבר שהכרנו. הקרבה לים, העיצוב של החללים, המטבח המיוחד והאוכל האיכותי קסמו לנו מהר מאוד, כמו גם היחס החם והפרגון מההנהלה ומהצוות.

כשהצגנו את הרעיונות שלנו לקונספט ייחודי ושונה, נענינו בקבלה, תמיכה ורצון לעזור לנו לממש את החלום”.

רגע האמת

כשנתבקשו לתאר את הרגע המרגש ביותר בחתונתם, לילך ואבי בחרו בחופה, בדומה לכל הזוגות. טוב, כמעט דומה.

“אחד הדברים שהיו חשובים לנו מכל בחתונה, היה להינשא בטקס חילוני-אלטרנטיבי שמבטא את המשמעות האמתית של החיבור שלנו”, הם מספרים.

את הטקס ניהל חבר משותף, בקונספט חלל ומדע בדיוני, אליו צעדו השניים בליווי נעימת הפתיחה של “מסע בין כוכבים”. שם, תחת ה”חופה”, החליפו בני המשפחה המתאחדת ברכות וסיפורים, והזוג המאושר החליף זוג נוסף של טבעות שעיצבו במיוחד זה לזו.

את מנהג שבירת הכוס, החליפו ברעיון של יצירת דבר חדש. כך, בראו הם יחד במעמד החופה כוס יש מאין, ממנה לגמו וויסקי לחתימת טקס הנישואין.

לכשהפכו לנשואים טריים, רגע לפני שהרחבה הגיעה לשיאה, הכינו לאורחים ולעצמם פינוק אחרון- ריקוד וולס, אליו למדו והתכוננו מראש, לצילי שיר הלקוח מסדרת אנימציה אהובה על השניים. “זה היה תהליך חדש, מיוחד ומגבש שעברנו ביחד, ובסוף אפשר להגיד שיצא לא רע!”.

המלצה לבאים בתור

לילך ואבי הצליחו להוכיח ששבירת הנורמות יכולה דווקא להפתיע ולרגש, במיוחד אם האורחים שלכם חולקים איתכם את אותם עולמות התוכן.

“חתונה זו הזדמנות מצוינת לעשות משהו מופרע, מיוחד ומשוגע.
‘שונה’ זו לא מילה גסה. אצלנו כל דבר “שונה” הצליח לשבות את לב האורחים. אל תלכו עם הזרם ללא סיבה, תעשו מה שמרגיש לכם נכון ויעשה לכם ולסביבה שלכם טוב. יחד עם זאת, תזכרו שהחיים ממשיכים במקביל, ויש דברים שעליהם צריך גם לדעת לוותר”.

הספקים שעשו את החתונה

צילום סטילס: נועה מגר

צילום וידאו: תומר פוקס

די ג’יי: אייל גולדמן

איפור ושיער: דפנה בר-אל

עיצוב: לילך ואבי

שמלה: לילך תכננה ועיצבה.

בגדי החתן: Diplomat

הפקה: ערן וסער

טבעות: טל קווינטנר

מחתן: חבר של הזוג

מורה לריקוד: רחל מנדלוביץ