אירועי בוטיק

אמנות קולינרית ב- 5.91
רות ובנימין - 5.91 - חינה ליד הים

כמה שאנחנו אוהבים אירועי בוטיק! פשוט, כי יש כל כך הרבה אתגר וסיפוק בארגון שלהם.

למה? כי זו המומחיות שלנו - הפקת אירועי קונספט ייחודיים ומלאי אופי במרחק פסיעה מהים, או ליתר דיוק – 5.91 מטרים מהבית.

אנשים שבוחרים להפיק אירוע בוטיק הם אנשים שיש להם בדרך כלל אמירה חזקה. אלה אנשים שלא הולכים עם הזרם. אלה אנשים שבוחרים בקפידה כל פרט, דואגים שהכול יהיה תואם למה שהם דמיינו או חלמו והכי חשוב – הם רוצים להפיק אירוע בלתי נשכח, חד פעמי וכזה שהאורחים שלהם עדיין לא ראו.

ואנחנו? אנחנו פשוט מאוד אוהבים אנשים יצירתיים וחולמים ואנחנו שמחים לשתף פעולה עם המחשבה מחוץ לקופסה. ארגון אירוע שכזה הוא אתגר בשבילנו וההנאה וההצלחה הן סיפוק גם עבורנו!

למה לחגוג דווקא אצלנו?

כי אנחנו ב- 5.91 - אולם אירועים מפואר ורחב היקף עם גן אירועים מטופח, מוריק, מרוצף ומרהיב על הים בשרון (בנתניה), ניקח את הרעיון שלכם, נשלב את האופי הייחודי שלכם, נשמע מה בדיוק חשוב לכם ואיך אתם מדמיינים את האירוע יוצא אל הפועל ונוסיף לו את כל הידע והניסיון שלנו. אנחנו ואתם ביחד נפיק עבורכם אירועי בוטיק בשרון מהשורה הראשונה. בדיוק כמו שרציתם, בדיוק עם האמירה שחשוב לכם להדגיש ובדיוק עם המסר שחשוב לכם להעביר לאורחים שלכם!

אירוע קונספט אי אפשר לחגוג בכל מקום. צריך פה נגיעה אישית, צריך פה תפאורה ייחודית, אווירה שיוצרים במיוחד עבור האירוע והכי חשוב – לדאוג לאורחים לחוויה מיוחדת, כזאת שהם לא חוו לפני כן בשום אירוע שהיו בו.

הצוות שלנו מורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחום הפקת האירועים החל מעיצוב האולם והגן, סטיילינג וקולינריה, מציאת קונספט וכמובן התאמה אישית לכל אירוע ואירוע. אנשי מקצוע אלה יעמדו לרשותכם כבר מהצעד הראשון יחד עם מפיק צמוד ומנהל אירוע אישי, שילוו אתכם שלב אחר שלב, תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול וכמובן מתן תשומת לב והתייחסות לבקשות האישיות שלכם.

מהניסיון שלנו אנחנו יודעים שאף פעם אין שני אירועים שיהיו זהים לגמרי זה לזה, בעיקר כשמדובר באירועי קונספט שבהם חייבת להיות התאמה אישית. הטאץ' שלכם יבוא לידי ביטוי בכל אלמנט של האירוע ואי אפשר יהיה להשוות את האירוע שלכם לשום אירוע אחר! זה מה שאנחנו רוצים שתרגישו וזו תהיה המטרה שלנו ושל כל אנשי המקצוע שיעמדו לרשותכם.

אנחנו מזמינים אתכם לחגוג אצלנו ואתנו אירוע בוטיק יוצא דופן, בדיוק כמו שמגיע לכם, בדיוק כמו שחלמתם ובדיוק כמו שמתאים לכם. אנחנו כאן כדי להתאים לכל לקוח את האירוע שלו ונעשה כל שביכולתנו כדי לוודא שזה מה שקרה בהכנות לאירוע שלכם.

כעת אתם נמצאים רק במרחק שיחה אחת מתכנון אירוע הבוטיק הייחודי שלכם בשרון.

התקשרו עוד היום ל-  053-425-4803 ונשמח לשוחח, לתאם ציפיות ולהבין בדיוק מה חשוב לכם ומה אתם חוגגים.

אם אתם מעדיפים שאנחנו נחזור אליכם, אז מלאו כאן את הפרטים ונחזור אליכם מהר ככל האפשר!

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהגלים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat