אירועי חורף

מקום לאירוע חורף מושלם בשרון

אנשים רבים נרתעים מארגון אירועים בחורף כי הם סבורים בטעות שהקור לא ישחק לטובתם ולא תהיה להם האווירה המתאימה לשמחה גדולה. אנחנו רוצים לספר לכם שאצלנו, ב- 5.91 בנתניה ההיפך הוא הנכון. חגיגת אירועי חורף (חתונות, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה, אירועי עסקי ועוד) היא מושלמת ומיוחדת, מכיוון שלא ניתן שלא ליהנות מהקסם שמציע הים ורחש הגלים... בתוך אולם האירועים שלנו, האורחים שלכם ואתם לא תרגישו את מזג האוויר שבחוץ כי בפנים תהיה שמחה גדולה, מהולה באהבה עוד יותר גדולה וכשתוסיפו לאלה את הנוף מבחוץ, את השקיעה על הים, את האוכל המשובח ואת תחושת המשפחתיות והחברות – תקבלו את האירוע המושלם שתמיד חלמתם עליו!

חוגגים אירועי חורף?

אין אירוע שאתם מתכננים לחורף ולא יהיה מושלם ומתאים אצלנו – ברית או בריתה, חתונה, בר או בת מצווה, ימי הולדת ואירועים עסקיים. אירועים על הים הם אירועים מיוחדים, בעלי אווירה מרתקת – בעיקר בחורף. כבר כשתגיעו בפעם הראשונה לראות ולהתרשם – תתאהבו במקום. בשקט ובשלווה, תדמיינו את השקיעה שתתרחש ותשמש כתפאורה, תטעמו מהאוכל המשובח והאיכותי ותבינו – שזה המקום המתאים ביותר לאירוע החורף שלכם. מי שרוצה אירוע על הים באזור השרון לא ימצא אולם יותר קרוב לים מאשר 5.91. על שום זה בחרנו השם המיוחד שלנו, על שום 5.91 מטרים שהאולם שלנו מרוחק מהים. אירוע על הים – זה בדיוק מה שיש אצלנו.

אולם אירועים מיוחד באזור השרון לאירועי חורף

אנו מציעים מתקני קירוי מסיביים שלא מרגישים דרכם את הקור והגשם. כשנכנסים לאולם – מרגישים את החמימות והמשפחתיות שבו. האורחים שלהם ירגישו רצויים ויהיה להם נעים לשהות ביחד. השף שלנו נשאר לכל אורך האירוע שלכם והמנות מוגשות כל הזמן. כל אורח יכול ומוזמן לאכול מתי שהוא רוצה. האוכל משובח, מוקפד ועשוי מחומרי גלם טריים ואיכותיים בלבד. לכל אירוע מוצמדים מנהל ומפיק כדי להגשים לכם את החלומות! אנחנו יודעים שאין שני אירועים שיהיו לגמרי זהים זה לזה ולכן מקדישים את מלוא המחשבה ותשומת הלב לוודא שהאירוע שלכם קורם עור וגידים בדיוק כמו שאתם רוצים וחולמים.

נוף של חוף ים, כמו בחלום - מי צריך יותר ?

הים, השקיעה, החוף והכחול האינסופי הם התפאורה המושלמת לכל אירוע. כשחולמים על אירוע על הים, או על אירוע חורף על החוף – זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם. האולם ממקום בנתניה במיקום נוח מאד להגעה מכל הכיוונים ולכן מי שמעוניין לארגן אירוע בשרון או במרכז הארץ – נשמח לארח אותו ולקבל בזרועות פתוחות את האורחים שלו. אורחים המתגוררים בכל אזורי הארץ יוכלו להגיע אלינו בקלות ונוחות ויחכה להם מגרש חנייה גדול ללא צפיפות. ברגע שייכנסו לאולם הם ירגישו את החמימות והחיבוק ויידעו שכל מה שעומד לקרות באירוע קורה מתוך מחשבה עליהם, על הנוחות שלהם, על ההנאה שלהם ועל האירוע עצמו – שיהיה מושלם ובלתי נשכח.

חופה על רקע השקיעה, דרשת בר מצווה עם נוף הים, שיחות בין האורחים כשהים והחול מסביבם – כל אלה משרים אווירה נעימה, שלווה ומשפחתית – בדיוק מה שהייתם רוצים באירוע שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לבוא ולראות את מה שאנחנו מציעים לכם ולהבין שהאירוע שלכם יהיה מושלם אצלנו.

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat