בריתה

מקום מיוחד לבריתה בשרון

מזל טוב ! חוגגים אירוע בריתה? תינוקת חדשה מצטרפת למשפחה? אין התרגשות ושמחה גדולות מאלה. אחרי שחוזרים הביתה, מתאקלמים ומתרגלים לשגרה החדשה – זה הזמן להתחיל לחשוב על ארגון אירוע הבריתה, בו משתפים בשמחה בני משפחה, חברים, מכרים, שכנים ועמיתים לעבודה. בין אם מדובר בבת בכורה ובין אם מדובר בהצטרפות של אחת האחיות – תמיד יש שמחה גדולה ומי שיגיע לאירוע גם יתרגש עבור ההורים וגם יהיה נרגש מעצם ההזמנה שלו. אז איפה כדאי לארגן את הבריתה? באולם שנוח להגיע אליו, אולם שחוף הים והשקיעה הם התפאורה הטבעית שלו לאורך השנה כולה, האוכל טעים, איכותי ומשובח והאווירה בו חמימה, משפחתית ונעימה.

בריתה בשרון - 5.91 – אולם לאירוע מול הים

אי אפשר שלא לאהוב את הים, את הנוף ממנו, ואת ההתמכרות לשקיעה הצבעונית בכל עונות השנה. רוצים שאלה יהיו התפאורה של הבריתה שלכם? הגעתם למקום הנכון – 5.91 – אולם וגן אירועים הממוקם חמש נקודה תשעים ואחת מטרים מחוף הים. האולם ממוקם בנתניה, קל ונוח להגיע מאזור המרכז, בדרום והצפון. אצלנו לא צריך לתכנן נוף מיוחד או לבקש, כי החול הלבן, הים הכחול והאופק הרחוק הם השגרה והיומיום. כשהם אלה שישרו את האווירה והרקע לבריתה שלכם – האורחים שלכם ירגישו בנוח ולא ירצו ללכת הביתה מהאירוע.

למה לחגוג בריתה באולם אירועים שלנו? כל מה שמיוחד ב- 5.91

מתי בפעם האחרונה היו לכם מפיק ומנהל אירוע מקצועיים צמודים שעזרו לכם לתכנן את האירוע שלכם? מתי טעמתם מנות איכותיות, משובחות, ברמה גבוהה וכאלה ששף צמוד הכין בתשומת לב יתרה? אצלנו ב- 5.91 מדובר בשירותים שאנו מציעים לכל הלקוחות שלנו ולכל אירוע בריתה. יש לנו ניסיון רב בהפקת כל סוגי האירועים – חתונות, בר או בת מצווה, בריתות (כאירוע מסורתי ביום השמיני לחייו של התינוק או באירוע מאורח יותר) וגם אירועים עסקיים שדרוש בהם טאץ' מיוחד, ייחודי ונוף שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר. השף שלנו נשאר באירוע שלכם עד אחרון האורחים, כך שירגישו שהגיעו למקום שדואג לנוחיותם ורווחתם.

אצלנו מפיקים את האירוע שחלמתם עליו

אנחנו מאמינים שאין שני אירועים דומים זה לזה. לכל אירועבריתה  צריך להיות הפן האישי שלו וההתאמה של כל האלמנטים למי שחוגג ומארגן את האירוע. מנהל האירוע והמפיק שנצמיד לכם יקשיבו למה שחשוב לכם, למה שהייתם רוצים שיהיה באירוע ואיך אתם מדמיינים אותו מתקיים בצורה בלתי נשכחת. נוכל לתת עצות וטיפים המבוססים על ניסיון רב בהפקת אירועים דומים או אחרים ותוכלו להתרשם מתמונות של אירועים שהופקו אצלנו וקצרו הצלחה ומחמאות. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לרשימת הלקוחות הארוכה שלנו שזכו לאירוע בלתי נשכח, חלומי וכזה שנוף הים היווה חלק בלתי נפרד בו.

בקיץ או בחורף – חגיגת בריתה שלא יישכחו !

בריתה בחורף או בקיץ? לא משנה !אירועי הקיץ אצלנו מושלמים בזכות השקיעה המאוחרת, הים הזוהר ומזג האוויר הנעים והקליל. אירועי החורף מושלמים לא פחות, שכן אנחנו דואגים למקום מקורה שמשאיר את הקור והגשם בחוץ ושומר על החום בפנים. אווירה חמימה, משפחתית ושלווה תקבל את האורחים בבריתה שלכם והם יידעו שחשוב על כל הפרטים הקטנים כדי שהם ייהנו וירגישו אהובים ורצויים.

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהגלים?
Call Now Button
שאנחנו נתקשר?
close slider

    רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהים ?

    WhatsApp chat