בת מצווה

_מצווה
untitled-130-1

יפה לך: חגיגת בת מצווה על הים !

לא משנה איך תקראו לזה, בת מצווה או בת מצווש, עדיין מדובר ברגע מרגש עבור הנערה שלכם. כזה שמצליח לסכם 12 שנות השקעה וטיפוח מצדכם והתחלה של תקופה חדשה מצידה. תקופה בוגרת יותר, מאתגרת יותר אבל בעיקר מרגשת.

איך חוגגים לנערה מתבגרת ומלאת חיים בת מצווה בשרון? כזו שכבר חולמת בענק ויודעת היטב מה היא רוצה?

אם תשאלו אותנו, נגיד לכם שזה בדיוק הזמן לחלום בגדול, זה הזמן להשתולל קצת ולהכניס אנרגיות מעולות לאירוע שלכם. כי אנחנו מאמינים שאם כבר לחגוג, אז עד הסוף.

זה הזמן שלכם להגשים לה חלום, לתת לנערה שלכם הזדמנות להפגין את הכישרון שלה בכל דרך שהיא תבחר ולהיות כוכבת ליום אחד. היא הכוכבת, אנחנו נהיה כאן רק בשביל להעניק לה את התפאורה המתאימה.

לא רק מקום לבת מצווה, אז תכל'ס מה אנחנו מציעים?

לקחת את הכישרון שלה ואת ההתרגשות שלכם למקום הכי קסום שתוכלו לדמיין, המקום הכי קרוב לים. 5.91 מטרים מהים - אולם אירועים עם גן אירועים מרוצף יוקרתי ומפואר על הים בשרון. לנוף בלתי נתפס, כזה שיעניק לכם, לנערה שלכם ולאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת.

מה תמצאו אצלנו ב5.91?

  • נגישות – בשרון (בנתניה) במרחק של 20 דק' מתל אביב, 15 דק' מקיסריה, מקום ומיקום הכי אטרקטיביים שיש לאירוע בת מצווה בנתניה של הנסיכה שלכם.
  • תפריט משובח – חוויה קולינרית מהמעלה הראשונה לכם ולאורחים שלכם, אוכל שהוא חוויה בפני עצמה, בלתי מוגבל במנות שמוגשות במקביל וכאוות נפשם של האורחים.
  • שירות ברמה הכי גבוהה – אנחנו כאן. בשבילכם. כבר אמרנו? פשוט כי מגיע לכם הטוב ביותר.
  • רחבת ריקודים מרווחת - שתספק לכם את האווירה המושלמת לריקודים, כדי שכלת בת המצווה תרגיש הכי מלכה שיש כמו שרק לה מגיע! עם יכולת להציג ולהכיל כל תוכן אומנותי שתבחרו להוסיף לאירוע.
  • ליווי אישי – הפקת בת מצווה בדיוק כמו שחלמתם, לכם לאורחים שלכם וכמובן לכוכב האירוע..

זה הזמן שלכם לחגוג בענק ולהגשים לנערה שלכם חלום שלא יישכח.

איך מתקדמים?

מתקשרים – 077-670-6592

או משאירים פרטים ואנחנו נחזור אליכם

רוצים לחגוג 5.91 מטרים מהגלים?
WhatsApp chat