עשר שנים של היכרות התעצמו ברגע אחד יפהפה – שבו עמדו מתחת לחופה, הסתכלו אחד לשנייה בעיניים וחגגו את אהבתם אל מול כל אהוביהם, אבל יותר מכל – אחת מול השני

קצת לפני כל זה, בילו הזוג המאוהב חופשה מהחלומות בונציה – בין בניינים מהרנסנס וסמטאות צרות ורומנטיות. סיפור האגדה התעצם כשהזוג שט על גונדולה, ודרור שלף טבעת והציע לרוני נישואין. משם הכל היסטוריה.

למה 5.91? (ספויילר: כי יש בו הכל!)

עוד לפני הכל, דרור ורוני ידעו שהמקום שיבחר לחתונה חייב להיות כזה שישקף אותם ולשדר אווירת אהבה (וזה כמובן בדיוק מה שהיה). עם זוג כל כך זורם, הבחירה במקום שנמצא מול הים הייתה כמעט מובנת מאליה: “אנחנו מאוד אוהבים את הים, וחיפשנו מקום שיעביר את האווירה המיוחדת שלו”. גם על האוכל לא היה מקום לפשרות, והמקום הנבחר חייב היה להיות כזה ששם דגש על כל הפרטים הכי קטנים (וטעימים) – “לשמחתנו, מצאנו את כל מה שחיפשו ב-5.91”.

המלצה לבאים בתור

הכל עניין של אנרגיות! רוני ודרור מדגישים שכדאי לבוא עם אנרגיות טובות וגבוהות – כי ביום השמח הזה, הן אלו שבונות הכל. יחד עם המלווים והאווירה המיוחדת במקום, כמובן. והכי חשוב לדעתם: “פשוט ליהנות מכל רגע. הדרך עצמה כיפית ומעצימה, והאירוע – מלא באהבה! תתמסרו ליום הזה – הוא מדהים!”.

הספקים שעשו את החתונה

איפור ושיער: רוני אבן

צלם: ינאי רובחה

צלם וידאו: גילי גלדן

צלם מגנטים: דניאל חיימוביץ’

די ג’יי: שחק ארבל

רב: חיים זמיר

עיצוב: הוויה

שמלה: אלון ליבנה

בגדי החתן: בגיר

נעליים: יושו