סיבות ללכת על חתונת חורף עם נוף לים

חתונה על הים הולכת יד ביד עם עונת הקיץ. כשמדובר בחתונה שנערכת על החוף, אנחנו יכולים להבין למה. אבל כשמדובר בחתונה מטר מהחוף, עם נוף לים, ההיפך הוא הנכון: לחתונת חורף עם נוף לים יש כמה יתרונות שכדאי מאוד שתכירו לפני שאתם מחליטים על נוף ועונה ליום הגדול שלכם

מזג אוויר שעובד לטובתכם

יש דברים שנראים כל כך טוב בתכנון, או כשרואים אותם בתמונות או בסרטונים. חתונת קיץ על החוף היא אחד מהם. בפועל, חתונת קיץ על החוף יכולה להיות כיף גדול, אבל היא גם יכולה להיות סרבול לוגיסטי רציני, עם לא מעט סכנות וסיכונים, כשהמשמעותי שבהם הוא מזג האוויר. גם אם ביומיום אתם אנשים של שמש וקיץ, יום שלם של הלחות והחום הישראלי על החוף, המלא ברוחות רטובות ומלוחות, יכולת להוות אתגר רציני ביותר לשמלה, לאיפור, לשיער, לעור הפנים ולתמונות החתונה שלכם.

בחורף, לעומת זאת, אתם פשוט מדלגים על ההתמודדות עם החום והלחות, ועוברים לפתרונות קלים הרבה יותר קלים להתמודדות עם האקלים ההפוך. בחורף הישראלי, לרוב מספיק להוסיף לשמלת הכלה של או עליונית יפה, ואולי מטריה, לא יותר. כשאתם מתחתנים במקום שצופה לים, מבלי להיות על החוף עצמו וחשוף לאקלים, אתם מסודרים מכל הבחינות, ומרוויחים מזג אוויר שעושה כל כך הרבה יותר טוב לעור הפנים ושומר בצורה הרבה יותר קלה על השיער והאיפור מושלמים.

תמורה גבוהה לעלות נמוכה

עונת החורף היא ללא ספק העונה הזולה ביותר להפיק חתונה. החל ממקום האירוע ודרך כל הספקים שתצטרכו, כשמדברים על חתונה בחורף, פתאום יש לכם כל כך הרבה מקום למיקוח ולהשיג מחירים אטרקטיביים, וזה כשהמחיר ההתחלתי משמעותית נמוך מזה של עונת הקיץ.

כשאתם מתחתנים בחורף עם נוף לים, אתם בכלל נהנים מכל העולמות. אתם נהנים מכל ההדר והפאר של הנוף הכי יפה שיש, ולדעתנו גם הכי רומנטי, במחירי רצפה יחסית לאלו של עונות אחרות. זה גם אומר, שהסיכוי שלכם לצאת ברווח מהאירוע גדול הרבה יותר, וזו מתנה נפלאה לירח הדבש או תחילת החיים המשותפים שלכם.

התמונות… אח, התמונות…

אם תשאלו צלמים מה הם אוהבים לצלם, חלק גדול מהם יגידו לכם שחתונות חורף. אם מדובר בחתונות חורף על הים, על אחת כמה וכמה. בארץ שמשית כמו ישראל, אין בעיה לצלם גם בימים החורפיים ביותר, והקונטרסט שמתקבל בין העננים והאפרוריות לים הכחול, הוא פשוט קסום. בנוסף, בגלל השילוב התכוף בין שמש לגשם, הסיכוי שלכם לתפוס קשת בענן היא ממש טובה. חברו הכל יחד, ותתכוננו לתמונות עוצרות נשימה.

אורחים מלאי מרץ ורצון לחגוג

בגלל שעונת הקיץ היא עונת החתונות, כולנו יודעים טוב מאוד שהדבר נותן אותותיו גם על האורחים. יש גבול לכמה אפשר להתרגש, לרקוד ובאמת ליהנות מאירוע חתונה, כשיש לכם 4-5 על פני חודשיים-שלושה, ולפעמים אפילו יותר. לעומת זאת, כשאתם עושים חתונה בחורף, אתם הרבה יותר בודדים במערכה, מהווים אטרקציה ומסיבה לאורחים שלכם, סיבה לצאת מהבית, להתלבש יפה וליהנות ממסיבה טובה. בנוסף, אנשים רבים חוששים מהשילוב של ריקודים, חום ולחות. ברגע שאתם לוקחים מהם את החשש הזה, אתם מקבלים קהל אורחים אנרגטי ובעניין, שיחגוג אתכם שעות רבות הרבה יותר מאשר בעונת הקיץ.