מגזין 5.91

שתפו את הפוסט

אהבה בשחקים: סיפור החתונה של הדר ואופיר

היא עובדת בישראל, והוא עובד כטייס בארצות הברית. הוא אוהב לישון עד מאוחר, והיא בכלל טיפוס של בוקר. היא טיפוס לחוץ שחייב לארגן הכל עד הפרט הקטן ביותר והוא מתמודד עם הכל ברוגע ושקט פנימי. בקיצור, סיפור האהבה הרומנטי של הדר ואופיר מוכיח שהמשפט "הפכים נמשכים" הוא הרבה יותר מסתם עוד קלישאה.

סיפור ההיכרות של הדר ואופיר התחיל – איך לא – בפייסבוק. לא הרבה אחרי שהוסיפו את הדר לקבוצה בשם "יומנה של רווקה" ברשת החברתית הפופולרית, היא עשתה לייק לפוסט של אופיר. הוא פנה אליה, והם שוחחו כמה ימים, אבל הוא נעלם לשבוע ורק לאחר מכן חזר אליה והשניים קבעו להיפגש.

אופיר הוא טייס שעובד בארצות הברית, כך שכשהוא הגיע לביקור בארץ הקודש במהלך חג הפסח – היה לשניים ברור שהם חייבים לקפוץ על ההזדמנות וקבעו לדייט ראשון. בצירוף מקרים קוסמי, הלוקיישן של הדייט הראשון שלהם היה במסעדת אל גאוצ'ו בנתניה, ממש מעל האולם שבו הם נישאו בסופו של דבר.

בגלל שהעבודה של אופיר גורמת לו לבלות זמן לא מועט בארצות הברית, השניים יודעים להעריך ולנצל כל רגע משותף שלהם ביחד – בטיולים בארץ ובעולם, בפעילות ספורטיבית או בבישולים במטבח.

אחרי שכבר הגיעו שיחות על חתונה וילדים, הדר התחילה לחשוד ושאלה את אופיר אם הוא הולך להציע. היא כמובן לא קיבלה תשובה ישירה, אבל הלב כבר ידע לאן הרוח נושבת. השניים נסעו ביחד לסיור בקיסריה והחשדות שלו התחזקו כאשר הדר שמה לב שהוא לא רק ממש לחוץ אלא גם לא מוכן להוריד את הג'קט שלו. אל מול הנוף של קיסריה, עם שלט רומנטי במיוחד, אופיר הוציא את הטבעת הנכספת מכיס הג'קט והציע לה נישואים.

השניים הגיעו למתחם האירועים 5.91 בעקבות המלצה מהספר שלה על המקום החדש והיוקרתי שנפתח בנתניה, עיר מגוריה. היא התאהבה באולם מהרגע הראשון – האולם המהמם, שולחנות העץ, עיצוב המקום הירוק והשופע שסיפק אווירה יוקרתית ואינטימית בו זמנית. את עיצוב החופה הם השאירו לדודה של אופיר, מעצבת במקצועה, שעיצבה לכבודם חופה מיוחדת במינה.

למרות שהדר אוהבת לסדר הכל ברשימות עם משימות ולסמן וי על כל משימה, אחד מהדברים החשובים ביותר שלמדה עם תכנוני החתונה היה לדעת לשחרר וליהנות מהתהליך. עם זאת, רק ליתר ביטחון, היא ממליצה לא למרוח את ההכנות לחתונה למשך יותר מידי זמן. הם למשל התחתנו תוך חודשיים – ולא היו משנים אפילו לא דבר אחד מהיום הגדול שלהם. ואגב, נראה שגם האורחים לא היו משנים שומדבר באירוע החתונה – כי עד היום השניים לא מפסיקים לקבל מחמאות על האוכל שהוגש בחתונה והאווירה המיוחדת שנוצרה בזכות הים והמטבח הפתוח של המקום.

ההמלצה האחרונה של הדר ואופיר היא להתחיל את החיים המשותפים שלהם בצורה של נתינה לאחר, כדי לחלוק את השפע והאהבה שהם קיבלו לאנשים אחרים שזקוקים לה. כך למשל, השניים תרמו את כל מתנות החתונה שלהם לילדים ונוער חולי סרטן, דרך עמותת זיכרון מנחם.

הספקים שעשו את החתונה:

  • צילום: רון קובי ומשה בראשי
  • די ג'יי: חן אייזן
  • איפור: נמרוד גבאי
  • שיער: טימור אביב
  • שמלת כלה: עדי שלמה
  • טבעות: דניאל מתת
  • רב: חנן שוקרון
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Call Now Button