מגזין 5.91

שתפו את הפוסט

מקום מושלם באמצע: החתונה של שחר ומתן

שחר ומתן הפכו את הוויתורים שקיימים בכל זוגיות, להנאה מכל העולמות. ככה הם זכו להצעת נישואין מהסרטים, לחתונת יום שהיא גם לילה ולחופת שקיעה שאפילו בחלומות לא נראתה כל כך יפהפייה

7.5 שנים עברו מאז שחברה טובה במיוחד הכירה בין שחר, משוחררת טרייה, למתן, קצין בקבע. מה שבהתחלה נדמה היה כסיפור לא רציני במיוחד, הפך מהר להתאהבות מסחררת. עד כדי כך ששחר ביטלה את הטיול המתוכנן לדרום אמריקה בשביל להישאר בארץ עם מתן.

מאז הם כבר חלקו לא מעט נסיעות משותפות יחד, אבל הזכורה מכולן תהיה כנראה זו שעשו בשנה שעברה לשוויץ יחד עם המשפחה של שחר.

בזמן שטיפסו על איזה הר פסטורלי לראות מפל מהמם, גשם זלעפות התחיל להרוס את התמונה. למרות שהייתה עצבנית ועייפה, מתן שכנע את שחר שלא לרדת בחזרה ולהמשיך עד הסוף. בפסגה, בקצה המפל, כמו מתוך סצינה מסרט, הציע לה נישואים כששניהם ספוגים מים, מלאי בוץ ומאושרים מתמיד.

האירוע

בכל הנוגע לתכנון האירוע, השניים התקשו להגיע להסכמה מלאה.

בעוד שחר רצתה חתונת שישי, אלגנטית ומוארת, מתן רצה בדיוק ההיפך – חתונת חמישי בערב, באווירת מסיבה. ה"פשרה" נמצאה בתאריך הנבחר של מוצאי יום העצמאות.

קבלת פנים מוקדמת, חגיגית ואלגנטית, בתוספת חופת שקיעה מרגשת, סיפקה את כל בקשותיה של שחר, בעוד שמתן זכה למסיבה שמחה ומרימה, אפילו יותר ממה שציפה.

למה 5.91?

אחרי שראו כ-20 אולמות, הזוג הנלהב כבר התייאש לחלוטין. "באנו בידיעה שגם הפעם לא נאהב את האולם ונלך הביתה מאוכזבים. אבל! בשנייה שהתהלכנו בקבלת פנים –התאהבנו. האולם מהמם, מתוחזק ואיכותי. באמת שאין כאלה בארץ".

מבלי שהתכוונו, מיקום החופה המדויק, לפני הים הכחול הזוהר ממש, עשה לזוג את האירוע. "זה היה הרגע המיוחד ביותר בחתונה", הם מספרים. "הייתה לנו חופת שקיעה מושלמת. היה נעים ומואר והצבעוניות הייתה פשוט מדהימה".

רגע האמת

בעוד שחר ומתן נותנים את הקרדיט החשוב לחברים ולמשפחה, הם לא ממעיטים מערך הפרטים סביב ומודים, שאם הדברים לא מתקתקים כמו שקיוויתם, אז אפילו הדבר הקטן ביותר יכול להרוס ערב שלם. למזלם, כל ספק שבחרו היה מושלם עבורם.

האוכל האיכותי והטעים, עמדת הקוקטיילים שהשלימה את האווירה, העיצוב הפרחוני המעודן והדיג'יי הטוב ביותר שיכלו לבקש, חיברו יחד בדיוק את האירוע אליו שאפו השניים.

המלצה למי שמתכנן חתונה

"קחו הכל באיזי, נסו לזכור כל רגע וליהנות ממנו יחד. לנו היה חשוב לחפש אחד את השנייה כל 10 דקות (באמת!) ולוודא ששנינו נהנים, זה גרם לנו להעריך את הזמן וככה החתונה לא עברה במהירות הבזק".

הספקים שעשו את החתונה

צילום אליאב אוזן ודניאל עובדיה (EDstudio)
איפור ושיער מורן ארבל לביא
די ג'יי בן אזולאי
מגנטים דרך הצלמים
רב צביקה שפירא
עיצוב אסנת מרקס (OssieOt)
שמלה טלי ומריאנה
בגדי החתן בוגארט
עמדת קוקטיילים בר 5.91

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Call Now Button