מגזין 5.91

שתפו את הפוסט

חתונה הפוכה: הרבה יותר מעוד טרנד

בשנים האחרונות, הפכה החתונה ההפוכה להרבה יותר מסתם עוד טרנד בעולם החתונות. אם לוח הזמנים של החתונה המסורתית כולל טקס חופה, ארוחה – בין אם בבופה או בהגשה, ולאחר מכן ריקודים עד אור הבוקר, הרי שהחתונה ההפוכה מציעה לרענן קצת את העניינים.

מה זה בכלל חתונה הפוכה?

כאמור, חתונה הפוכה מציעה לוח זמנים מעט שונה מזה של החתונה המסורתית. כלומר, אורחי החתונה מתחילים עם קבלת פנים שכוללת אוכל, ממשיכים אל טקס החופה וממנה עוברים בצורה הכי טבעית שיש – לרחבת הריקודים.

על פי רוב, טקס החופה בחתונה הפוכה מתחיל בסביבות השעה 21:00, לאחר שהאורחים כבר הספיקו לעשות את המינגלינג הנדרש, למלא את בטנם באוכל ושתייה, ומוכנים להתרגש עם הזוג המאושר.

למידע נוסף על אירועי החתונה אצלנו – לחצו כאן

מהם היתרונות של חתונה הפוכה?

לשינוי סדר הדברים בחתונה משמעויות רבות, שמסבירות את הפופולריות של החתונה ההפוכה.

ראשית, חתונה הפוכה טומנת בחובה התחשבות משמעותית כלפי האורחים שמגיעים לשמוח בשמחתכם. כך למשל, סדר הזמנים בחתונה ההפוכה מאפשר לאורחים שמגיעים מרחוק או כאלו שיש להם מחוייבויות קודמות, להגיע בצורה נינוחה ורגועה ישירות לטקס החופה המרגש, מבלי להילחץ כי נתקעו בפקק כזה או אחר.

שנית, ההעדפה של זוגות רבים יותר לבחור בקייטרינג שמציע דוכני אוכל שמתחילים בקבלת הפנים ונמשכים לאורך כל האירוע, על פני ההגשה המסורתית בישיבה, מטה גם כן את הכף לטובת חתונה הפוכה. יתרון נוסף טמון בכך שהאורחים שמגיעים לאירוע לא יספרו את השניות עד שטקס החופה יגמר כדי שיוגש האוכל, אלא יוכלו ליהנות קודם כל מהאוכל ולאחר מכן מטקס החופה.

לבסוף, יצירת הרצף בין טקס החופה המרגש לבין החגיגות על רחבת הריקודים הפכה לעניין שבשגרה, כאשר יותר זוגות לא מעוניינים לקטוע את השמחה לטובת הפסקת אוכל שבה האורחים יושבים – או עומדים – כל אחד עם צלחתו.

למי חתונה הפוכה מתאימה?

האמת היא שחתונה הפוכה מתאימה לכולם, אבל יש לה מספר יתרונות משמעותיים במיוחד עבור זוגות שעיקר האורחים שלהם הם צעירים. בחופה שנערכת אחרי שהאורחים כבר אכלו ושתו מכל טוב, הם יהיו נינוחים יותר במהלך הטקס וגם יספיקו להתרענן מהרגע שאכלו ועד הרגע שיפזזו על רחבת הריקודים.

בנוסף, זוגות שיש להם אורחים רבים המגיעים ממקומות מרוחקים יותר ברחבי הארץ ייהנו גם הם מיתרונות החתונה ההפוכה, שכן כאמור הם מאפשרים לאורחיהם שלא לדאוג שמא יפספסו את טקס החופה כי נתקעו בפקקים.

אז מה אומרים?

בין אם החלטתם שלוח החתונה שלכם יהיה כסדר החתונה המסורתית ובין אם בחרתם בחתונה הפוכה – אנחנו ב-5.91 נשמח להתאים את עצמנו בדיוק להעדפות שלכם ולהפוך את החתונה שלכם לאירוע שתמיד חלמתם עליו.

אם יש לכם שאלות או חששות בנוגע לקיום חתונה הפוכה – נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הכי נכונה עבורכם ועבור האורחים שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Call Now Button